ZAJÍMAVOSTI

 

Studia zdraví BERÁNEK  "měníme životy lidí"  www.aahubnete.com

 
NORMÁLNÍ JE NEBÝT UNAVENÝ
 
 
ZNOVU ZAČÍT SPORTOVAT
 

 

 Buněčná výživa zblízka
 

 

Jak více a více lidí slyší o naší buněčné výživě, tak jsme zjistili, že se ptají na určité klíčové otázky. "Co je to Buněčná výživa?" a "Co může znamenat pro zdraví moje a zdraví mojí rodiny?" Když si většina z nás vzpomene na rady o výživě, tak máme tendenci přemýšlet o směrnicích, které byly vytvořeny zdravotními institucemi a to abychom se vyhnuli přebytkům v naší dietě, které mohou vést k nadváze a mohou uvést v nebezpečí náš oběhový systém vedoucí k infarktu nebo mozkové mrtvici. Většina těchto rad má formu "ne!"Nejezte tolik červeného masa. Nejezte tolik tuků. Nejezte tolik cukru, soli atd. I když jsou to rady velmi dobré, mnoho lidí se ptá, co by tedy měli jíst a jak si mohou být jisti, že dostávají veškerou základní výživu jako vitamíny, minerály, protein a stopové prvky.                                                 

 Jedno ze znepokojujících zjištění, které jsme si začali uvědomovat je, že ty stejné návyky, které vedou k přebytkům tuků a cholesterolu v naší dietě také způsobují nedostatek klíčových živin, které jsou denně potřebné pro naše buňky, abychom si udrželi zdraví a vitalitu a abychom umožnili buňkám růst, regeneraci a udrželi nejvyšší možnou orgánovou funkčnost.

        Smutná pravda je, že pro velkou většinu lidí je průměrná dieta tak trochu dvojnásobné ohrožení zdraví, protože obsahuje přebytky v našem jídle, které jsou škodlivé a mohou vést k chorobám. Zároveň má však naše tělo nedostatek ostatních mikroživin, které jsou potřebné k udržení úrovně zdraví a vitality.       

 

 BUNĚČNÁ VÝŽIVA jednoduše znamená výživný program, který je sestaven tak, že buňky v našem těle jsou plně vyživovány.

Toto našim buňkám umožňuje růst, regeneraci a vykonávání své funkce s největší efektivností, která je možná. Výsledek je, že se  cítíme a vypadáme lépe a jsme také schopni mít větší obranyschopnost proti chorobám a také kontrolovat naši váhu, pokud je to potřeba. Dodání pořádné výživy je značně komplikovanější, než se jednoduše vyhnout určitým přebytkům v průměrné dietě. Je to dokonce komplikovanější než přidání pár vitamínů, zdravého jídla, džusů atd.

 Buněčná výživa začíná používáním kompletního výživného programu, který zahrnuje všechny základní mikroživiny, požíváním vyvážených jídel a vyhnutím se přebytkům, které jsou známé, že mohou být škodlivé. Zároveň to znamená využít bohatství informací, které byly nasbírány z botanického světa jako výživné byliny.
        Jeden z hlavních rozdílů v buněčné výživě je, že vyjímečný výživný program je dobrý začátek, ale skutečně jen začátek. Jednoduše jen používání dobré výživy nezpůsobí ten rozdíl, pokud Vaše tělo není schopno plně  strávit a ještě důležitěji  absorbovat všechny živiny.
        Většina živin, které konzumujeme jsou absorbovány do našeho těla prostřednictvím klků v tenkém střevě, což jsou malé výběžky, které jsou specializovány na absorbování živin. Většina z nás bere za samozřejmost, že naše tělo absorbuje vše plně a efektivně. Naneštěstí je absorbování živin do našeho těla sníženo a ovlivněno, díky špatným stravovacím návykům, neustálým dietám a stresu, který tak často provází dnešní moderní život.

Mnoho z nás jí správně, ale zdaleka nedosahujeme plné výživné hodnoty. Jeden z velmi důležitých účinků buněčné výživy je jistota, že naše tělo absorbuje nejvyšší možný rozsah výživy, kterou požíváme.

Tímto způsobem můžeme jednat proti některým škodlivým efektům jako: špatné stravovací návyky, stres a dokonce i menší nemoci, čímž začne proces regenerace a povzbuzení buněk správnou výživou. Ale buněčná výživa zachází dokonce i dál!! Důležitá část buněčné výživy je skupina mikroživin a bylin, které pomáhají energizovat buňky v těle, takže je jejich funkce více efektivní a přispívají k podpoře zlepšení zdraví a vitality. Tento proces je výsledkem exklusivní a vyvážené mikrovýživné formule, která je obsažena v naší buněčné výživě.

  Konečný výsledek je, že sami   CÍTÍME TEN ROZDÍL !

Naše buněčná výživa je nová, protože jde o běžná doporučení ve výživě, kterým jídlům se vyhnout atd. Poskytuje nejlepší možné byliny a mikrovýživu, která je v jednoduché a příjemné formě na užívání. Je také sestavena tak, že naše tělo je schopno vstřebat všechny výživné látky, které naše buňky mohou efektivně a kompletně využít. Přirozeným výsledkem tohoto procesu je, že jsou naše buňky lépe vyživovány. Jak my toto můžeme pocítit? Celkovým vzrůstem energie, vitality a činnosti. Zároveň si můžeme být jisti, že dostáváme ten druh výživy, který nám pomůže s lepší prevencí a bojem proti chorobám.

Pro většinu lidí, kteří se stravují běžnou dietou, je výsledek skutečně dramatický. Mohou skutečně pocítit a vidět ten rozdíl. Zjistíte, že se Vaše zdraví dostane na novou, více vitální úroveň. Cítíte se lépe a živěji. Tyto výsledky nás více motivují a je jednodušší zůstat na tomto programu, abychom kontrolovali naši váhu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Je těžké projít všechny výživné a biochemické aspekty v několika odstavcích. Na druhou stranu  je jednoduché vyzkoušet buněčnou výživu a pocítit ten rozdíl.

Tady je naše doporučení. Jestliže hledáte takový nutriční program, který Vám pomůže cítít rozdíl, tak my jsme přesvědčeni, že najdete, co hledáte v naší buněčné výživě. 
                                                      VYZKOUŠEJTE   TO   !!!

 

 

Oldřich BERÁNEK,
odborník na buněčnou výživu,
autor web. stránek: 
www.aahubnete.com

www.kondice7.com

správce fb skupiny 

Zdraví energie kondice

 
 
 
 

Ještě dnes mě požádejte

o bezplatnou konzultaci vašich stravovacích návyků a vašeho jídelníčku. Také o řešení, jak být v dobré kondici, dobře se cítit a mít pěknou a zpevněnou postavu napořád:

www.aahubnete.com, www.kondice7.com